+420 608 310 953
ItalianChinese (Traditional)FrenchGermanGreekRussian
Menu ikona Menu

O nás

Naším cílem je, aby se stali zákazníci naším stálým partner a přítelem.

Agentura SFF Czech, s.r.o. je česká firma, která vznikla za účelem poskytování služeb zahraničním klientům, kteří přijíždí do České republiky nebo zde již pobývají. Naše široká nabídka služeb je určena pro firmy, zprostředkovatelské agentury, podnikatele, obchodníky, studenty ale i turisty

Vyhledáme a zajistíme dlouhodobý i krátkodobý pronájem pro obchodníky, manažery, studenty, rodiny, firmy, byty pro firemní zaměstnance a organizace. V nabídce máme zařízené, částečně zařízené i nezařízené byty. Náročnější klientele můžeme nabídnout bydlení v nadstandardních rezidenčních domech s ostrahou v atraktivních lokalitách. Vyhledáváme pouze kvalitní nemovitosti s důrazem na potřeby klienta, rychle a profesionálně.

Pomáháme s povolením nebo prodloužením dlouhodobého pobytu v České republice, získáním víz pro pobyt občanů ze zemí mimo Evropskou unii a všemi dalšími formalitami v souvislosti s pobytem.

Klientům nabízíme také právní pomoc advokáta při řešení osobních i firemních záležitostí. V případě, že budete potřebovat jakékoliv překlady a tlumočení na úřadech zajistíme kvalifikovanou a jazykově vybavenou osobu.

Překlady dokumentů ze všech světových jazyků, asistenci a tlumočení při návštěvě českých úřadů, škol, sdružení či firem, ověřování listin a dokumentů na úřadech, ministerstvech, sdruženích, asociacích.

Během vašeho pobytu můžeme zajistit péči o vaši domácnost. Naši osvědčení a spolehliví pracovníci zajistí úklid, nákupy, žehlení, drobné opravy, ale i dopravu a montáž vámi zakoupeného zboží.