+420 608 310 953
ItalianChinese (Traditional)FrenchGermanGreekRussian
Menu ikona Menu

Studentský účet

Nabízíme pomoc s orientací v bankovních službách a s výběrem produktu.

Služby banky vám pomohou snadno vyřešit potřeby vašeho finančního života. Nejsou nezbytné, ale usnadní vám život ve společnosti.

Banky nabízejí velké množství bankovních služeb a pro cizince není snadně se v nich vyznat.


Zaujali jsme Vás a máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás.

Kontaktní formulář


Osobní účet Student

Je určen pro všechny studenty jakéhokoli denního studia od 15 do 30 let, občany ČR i cizí státní příslušníky. Osobní korunový účet pro studenty je zdarma po celou dobu studia.

Zdarma získáte na celou dobu studia:
vedení účtu a měsíční elektronické výpisy, mezinárodní platební kartu umožňující bezkontaktní platby se spoustou slev ve vybraných obchodech, přístup k účtu 24 hodin denně prostřednictvím internetu a mobilu, všechny výběry hotovosti z bankomatů, založení všech trvalých plateb (např. trvalý příkaz nebo souhlas s inkasem pro placení mobilu, kolejí, pronájmu, atd.)

Podmínky založení

Do 18 let pouze s rodičem, potřebujete občanský průkaz a rodný list nad 18 let stačí občanský průkaz nebo pas a aktuální potvrzení o denním studiu (max. 30 dnů staré u školy v ČR, max. 60 dnů staré u školy v zahraničí)

Běžný účet v cizí měně

Je určen pro soukromé osoby, podnikatele a firmy. Slouží pro rychlý a spolehlivý platební styk v tuzemsku i v zahraničí.

Klient může mít vedeno více běžných devizových účtů v různých i stejných měnách jako jsou: EUR, USD, CHF, GBP, CAD, DKK, JPY, SEK).

Výhodou tohoto účtu je možnost zmocnění dalších osob k nakládání s prostředky na účtu k realizace hotovostních a bezhotovostních plateb v libovolné měně uvedené v kurzovním lístku. Účet můžete ovládat prostřednictvím internet bankingu odkudkoliv.

Podmínky založení:

Účet si mohou založit cizí státní příslušníci nebo občané České republiky starší 18 let, kteří musí prokázat totožnosti majitele účtu a disponujících osob. Právnické osoby musí prokázat právní subjektivitu a totožnost osob oprávněných jednat jejich jménem. Je nutné uzavřít písemnou smlouvu mezi majitelem účtu a bankou, vytvořit podpisový vzor klienta a disponujících osob. Na účet je nutné složit základní vklad ve výši 1000 CZ.