+420 608 310 953
ItalianChinese (Traditional)FrenchGermanGreekRussian
Menu ikona Menu

Pojištění pro cizince

Zdravotní pojištění pro cizince je nezbytnou součástí získání víza do ČR

Ze zákona je zdravotní pojištění povinné pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty cizinců ze zemí mimo Evropskou unii v České republice, kteří nejsou účastníky veřejného zdravotního pojištění z titulu svého zaměstnání či podnikání na území České republiky.


Při podání žádosti o dlouhodobé vízum za účelem studia je třeba předložit české komplexní zdravotní pojištění s pojistným krytím 1.500.000,- Kč nebo 60.000,- eur.

Potřebujete: Komplexní zdravotní pojištění cizinců se přijímá ve zdravotnických zařízeních České republiky a je vhodné pro prodloužení dlouhodobého povolení k pobytu cizinců na území České republiky (povolení k pobytu).


Pro vyřízení krátkodobého víza do České republiky na základě turistického zájezdu nebo pozvání od české právnické či fyzické osoby stačí českému zastupitelství předložit základní úrazové pojištění s pojistným krytím 1.000.000,- Kč nebo 40.000,- eur.

Potřebujete: Úrazové pojištění cizinců se přijímá ve zdravotnických zařízeních České republiky a je vhodné pro vyřízení víza do České republiky na základě pozvání české fyzické či právnické osoby.


Více o cenových nabídkách

 

Pro objednání pojištění nebo více informací nás prosím kontaktujte.


Kontaktní formulář

 

Doporučujeme:

Komplexní zdravotní pojištění cizinců od Pojišťovny VZP

Pojištění komplexní zdravotní péče společnosti UNIQA