+420 608 310 953
ItalianChinese (Traditional)FrenchGermanGreekRussian
Menu ikona Menu

Krátkodobé ubytování

Krátkodobým pronájem je ubytování na několik nocí až měsíců. Většina bytů se nachází přímo v centru nebo v blízkosti centra města a nabízí komfort a výhodu, že i na cestách se můžete cítit jako doma.

Ubytování v České republice odpovídá standardům evropských zemí. Najít se zde dá levné ubytování pro studenty na cestách i špičkové luxusní bydlení v hotelových apartmánech. Milovníkům dobrodružství jsou k dispozici kempy nebo třeba možnost přespání na hausbótu.

Hotely

Hotely jsou označeny jednou až pěti hvězdičkami, klasifikace se přitom nijak neliší od okolních zemí. Hotely jsou běžně v každém městě a také v turisticky hojně navštěvovaných oblastech, například u vodních ploch nebo v horách.

Levné ubytování

Jako jinde v Evropě, i v České republice se lze ubytovat levněji za cenu nižšího komfortu. Příkladem jsou společné pokoje v hostelích se sociálním zařízením na chodbě. Pro studenty naleznete koleje ve všech univerzitních městech, využívají je celoročně studenti z ČR i cizinci. V létě (červen až září) jsou zpravidla volné vysokoškolské koleje, které nabízejí své kapacity turistům. Za levné ubytování je považováno i společné bydlení více cizích osob.

Speciální druhy ubytování

Česká republika je proslulá svými středověkými hrady a zámky. Mnoho z nich nabízí luxusní ubytovací programy v zámeckých apartmánech. Na vodních plochách, řekách nebo kanálech se můžete ubytovat na botelu, lodi nebo hausbótu. Jedná se především o nabídky krátkodobého ubytování pro turisty.

Pokud nám sdělíte, jaký typ ubytování hledáte, v jakém městě, v jaké lokalitě a v jakých cenových relacích vytvoříme individuální nabídku pouze pro vás.

Luxusní ubytování

Luxusní ubytování je určená pro náročnější klienty, kteří si potrpí na vysoký standard ubytování a skvěle vybavené byty. Ubytovací zařízení tohoto typu se nachází hlavně ve větších městech.

Byty pro krátkodobý pronájem jsou kompletně vybavené. Většina je zařízena včetně povlečení, ručníků a nádobí. Internet je spíše pravidlem než výjimkou.


Výhody nabízených apartmánů:

 • Dobrá lokalita a umístění
 • Převážně uzavřený areál či objekt
 • Stylové bydlení a konfort hotelu
 • Kompletně zařízené byty
 • Výběr z různých velikostí: studio,1KK, 2KK, 3KK, 4KK
 • Připojení k internetu a satelitní televize bývá samozřejmostí
 • Okamžité řešení vzniklých problémů na náklady majitele
 • Nabídka dalších služeb
 • Možnost ubytování více rodin v rámci objektu
 • Při návštěvě rodiny a přátel možnost pronájmu dalšího bytu.
 • Jeden správce objektu

Ceny apartmánů bývají oproti bytům soukromých majitelů dražší, protože se jedná většinou o nové luxusní byty, které klientům nabízejí víc než standart.