+420 608 310 953
ItalianChinese (Traditional)FrenchGermanGreekRussian
Menu ikona Menu

Tanec

Nabízíme vám krátké seznámení s pěti tanečními kluby, které patří v Praze k těm nejlepším.

Další přehledně setříděnou databázi pražských klubů, diskoték, barů ale i vybraných kaváren, zkrátka podniků, kde to v noci žije, nejdete na: www.kluby-praha.cz

Chapeau Rouge

Chapeau Rouge je ojedinělým místem v samotném centru Prahy, střetávají se zde návštěvníci a účinkující z celého světa, hudební produkce probíhá často ve všech třech patrech najednou, a tak není neobvyklé v baru poslouchat produkci funky Dje, o patro níž třeba moderní house a 7 metrů pod zemí indierock či hardcoreovou kapelu.

Vzhledem k lokaci není v Chapeau omezena doba hraní, takže koncerty i Djs končí až nad ránem. Zvuková aparatura a související technické vybavení jsou v klubu kompletně obměněny na vynikající úroveň.

Chapeau Rouge má vedle baru v přízemí ještě dvě podzemní patra. -I. patro (Dance Club) je věnováno taneční hudbě a každý den po celý rok hrají v tomto prostoru špičkoví zahraniční a domácí DJ's. Vstup je do tohoto patra zdarma. -II. patro (Underground Club) je nejnověji zpřístupněným místem v Chapeau, jeho dramaturgie je zaměřena na živé koncerty nezávislých kapel, vystoupení performerů a také na projekce, multimediální projekty a divadlo.

Podnik je vedle tradičně kvalitní hudební produkce, atmosféry a skvělých barů, proslulý také díky neobvyklým designovým prvkům. Chapeau se nachází v klasicistně-secesní budově, ale jeho interiér je výrazně inovativní. Bar v přízemí svým pojetím připomíná irské bary. Adresa podniku: Praha 1, Jakubská 2. Více informací: www.chapeaurouge.cz

Solidní nejistota

Solidní nejistota je solidním klubem s restaurací v samotném centru Prahy. Nabízí teplá i studená jídla včetně alkoholických a nealkoholických nápojů. K dispozici je letní venkovní zahrádka. V klubu probíhají pravidelně latino párty na rytmy jako je salsa, merangue nebo bachata

Adresa podniku: Praha 1, Pštrossova 21
Více informací:
www.solidninejistota.cz

La Bodeguita Del Medio

La Bodeguita del Medio žije bohatým společenským životem, a proto je tu možné potkat nejednu známou tvář. Spájí se tu vůně a chutě kubánských jídel, šťavnatých steaků a čerstvých ryb, karibských míchaných nápojů, aroma kubánských doutníků, rytmy živě hraných melodií kubánského "Qaurteta Havana", spolu s nefalšovanou atmosférou jedné z nejslavnějších havanských hospůdek, jejíž věhlas už dávno překročil hranice kubánského ostrova.

La Bodeguita del Medio" má nezaměnitelný charakter interiéru,vyzařuje atmosféru nehynoucí slávy své předchůdkyně z Havany, její interiér oplývá mnoha artefakty nejen z Kuby, ale i z jiných exotických zemí, stěny Bodeguity jsou posety nejrůznějšími obrazy, fotografiemi a podpisy hostů, veškerý nábytek, oba samostatné bary včetně několika humidorů, to vše pochází z jihoamerické Kolumbie, vnitřní část Bodeguity je rozdělena na několik samostatných prostor, k provozu jsou účelně využity jak přízemní prostory, kde se nachází cocktailový bar, tak i sklepní prostory, ve kterých je umístěna restaurace, stíněná venkovní zahrádka na chodníku Kaprovy ulice, opatřená stahovací markýzou, poskytuje 32 míst k sezení, celkově lze v La B del M posadit a obsloužit až 260 hostů.

Adresa podniku: Praha 1, Kaprova 5
Více informací:
www.labodeguitadelmedio.cz