+420 608 310 953
ItalianChinese (Traditional)FrenchGermanGreekRussian
Menu ikona Menu
O nás

Naším cílem je, aby se stali zákazníci naším stálým partnerem a přítelem. Agentura SFF Czech, s.r.o. je česká firma, která vznikla za účelem poskytování služeb zahraničním klientům, kteří přijíždí do České republiky nebo zde již pobývají. Naše široká nabídka služeb je určena pro české i zahraniční firmy, zprostředkovatelské agentury, podnikatele, obchodníky, studenty ale i turisty.

Kdo jsme?

Náš tým má dlouholeté zkušenosti se zajišťováním služeb pro cizince.

Naši zaměstnanci a spolupracovníci pomáhají celý rok zahraničním klientům s pobytem v České republice, kteří zde krátkodobě i dlouhodobě pracují nebo studují, hledají nové podnikatelské příležitosti nebo zastupují nadnárodní organizace.

Našimi klienty jsou i firemní manažeři, kteří byli pověřeni řízením české pobočky své mateřské firmy. Několika klientům jsme pomohli se zahájením podnikání v České republice.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti cestovního ruchu jak v Praze tak v celé České republice.

Co děláme?

Jsme specializovaná agentura poskytující služby cizincům pobývajícím v České republice. Podívejte se jaké služby nabízíme, rádi vám pomůžeme:

 • Imigrační servis
 • Nabídka ubytování
 • Pojištění pro cizince
 • Dopravní služby
 • Cestovní ruch
 • Právní služby
 • Bankovní služby
Proč zvolit nás?
 • Poskytujeme komplexní služby

  Naše široká nabídka služeb pokryje všechny potřeby zahraničních klientů. Zajistíme  hotel, transfer, pronájem bytu, překlady i tlumočení.

 • Máme dlouholeté zkušenosti

  Vedení společnosti má 13leté zkušenosti v oblasti cestovního ruchu i se zajištěním bezproblémového pobytu cizinců.

 • Jsme maximálně flexibilní

  Nemusíte se přizpůsobit naší nabídce, my se přizpůsobíme vašim potřebám. Vůči požadavkům klienta jsme maximálně flexibilní a kreativní.

Co je naším cílem?

Cílem Agentury SFF Czech je pomáhat cizincům s pobytem v České republice. Máme osobní zkušenosti s dlouhodobým pobytem v zahraničí a sami víme, jak je obtížné se zorientovat v novém a neznámém prostředí. Umíme se vcítit do potřeb našich klientů. Seriózní přístup, spolehlivost a profesionální chování je pro nás samozřejmostí. Naším cílem je stát se pro naše zákazníky stálým partnerem a přítelem.

Kontaktujte nás

Zaujali jsme Vás a měli byste zájem o naše služby? Nebo se jen chcete dozvědět více informací?

Stačí nás kontaktovat pomocí jednoduchého formuláře. Otevřít kontaktní formulář:

Otevřít kontaktní formulář