+420 608 310 953
ItalianChinese (Traditional)FrenchGermanGreekRussian
Menu ikona Menu

Prodej nemovitosti Praha a okolí

Každý měsíc zobchodujeme mnoho nemovitostí k pronájmu a prodeji. Dbáme na kvalitu poskytovaných služeb, profesionální jednání a dodržování písemných i ústních dohod s klienty. 

V naší práci se neustále zdokonalujeme, abychom mohli poskytovat pouze kvalitní a odborné služby realitního zprostředkovatele.

Osobní schůzka
Rádi Vás pozveme na osobní setkání do naší kanceláře v centru Prahy, kde se lépe poznáme a pohovoříme o Vašich představách ohledně prodeje Vaší nemovitosti.

Strategie prodeje
Navštívíme Vaši nemovitost, zjistíme její přednosti a slabá místa. Navrhneme strategii prodeje a odhad ceny Vaší nemovitosti v dané lokalitě.   

Prezentace a propagace nemovitosti
Společně s naším týmem připravíme prezentaci Vaší nemovitosti. Samozřejmostí je homestaging, profesionální nafocení a video prohlídka. Efektivně inzerujeme na největších a nejznámějších realitních portálech, webových stránkách, ale i sociálních sítích.

Komunikace se zájemci
Představíme Vaší nemovitost potencionálním klientům, zajistíme profesionální prohlídky a doporučíme vhodného kupujícího.

Prodej a převod nemovitosti 
Vyjednáme podmínky obou stran, navrhneme financování, zajistíme všechny potřebné dokumenty a smlouvy pro hladký průběh převodu nemovitosti na nového vlastníka.

Těšíme se na kávu s Vámi!