+420 608 310 953
ItalianChinese (Traditional)FrenchGermanGreekRussian
Menu ikona Menu

Bankovní služby

Nabízíme pomoc s orientací v bankovních službách a s výběrem produktu.

Služby banky vám pomohou snadno vyřešit potřeby vašeho finančního života. Nejsou nezbytné, ale usnadní vám život ve společnosti. Banky nabízejí velké množství bankovních služeb a pro cizince není snadně se v nich vyznat. Pro běžný život soukromé osoby i podnikatelskou sféru.

Základní nabídka bankovních služeb:

  • Bankovní účty: osobní, podnikatelské, spořící, přímé bankovnictví, studentské účty, platební karty
  • Půjčky: spotřebitelské, oddlužení, kontokorent, hypotéka, na bydlení, leasing
  • Pojištění: odpovědnosti, právní ochrany, aut, nemovitostí a domácnosti, cestovní, penzijní
  • Směna měny cizí a české měny

Podnikatelský účet je základním pilířem pro využívání bankovních služeb. K podnikání není nezbytný, ale ušetří vám hodně času a v návaznosti na další finančními produkty pomůže nastartovat podnikání.

Spotřebitelským úvěrem získáte finanční prostředky na cokoliv. Uvedením účelu úvěru získáte lepší úrok, neuvedením účelu zase rychlejší vyřízení.

Pojištění odpovědnosti vás ochrání při škodě, kterou způsobíte ve svém zaměstnání, povolání nebo v běžném občanském životě.

Leasing je jednou z forem financování nákupu. Slouží k pořízení movitého i nemovitého majetku. Nejedná se však o úvěr, ale jeho podstatou je nájem pořizované věci. Předmět leasingové smlouvy je po celou dobu jejího trvání majetkem leasingové společnosti. Po uplynutí doby nájmu má nájemník předkupní právo na pronajímaný majetek.


Při používání internetového bankovnictví komunikujete s bankou prostřednictvím celosvětové sítě Internet. K tomu vám stačí počítač s připojením na internet nebo mobilní telefon vybavený operačním systémem.

Banky nabízejí velké množství bankovních služeb a pro cizince není snadně se v nich vyznat. Pro běžný život soukromé osoby i podnikatelskou sféru.


Zaujali jsme Vás a máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás.

Kontaktní formulář


Běžný účet v cizí měně

Je určen pro soukromé osoby, podnikatele a firmy. Slouží pro rychlý a spolehlivý platební styk v tuzemsku i v zahraničí.

Klient může mít vedeno více běžných devizových účtů v různých i stejných měnách jako jsou: EUR, USD, CHF, GBP, CAD, DKK, JPY, SEK).

Výhodou tohoto účtu je možnost zmocnění dalších osob k nakládání s prostředky na účtu k realizace hotovostních a bezhotovostních plateb v libovolné měně uvedené v kurzovním lístku. Účet můžete ovládat prostřednictvím internet bankingu odkudkoliv.

Podmínky založení:

Účet si mohou založit cizí státní příslušníci nebo občané České republiky starší 18 let, kteří musí prokázat totožnosti majitele účtu a disponujících osob. Právnické osoby musí prokázat právní subjektivitu a totožnost osob oprávněných jednat jejich jménem. Je nutné uzavřít písemnou smlouvu mezi majitelem účtu a bankou, vytvořit podpisový vzor klienta a disponujících osob. Na účet je nutné složit základní vklad ve výši 1000 CZ.

 

Běžný účet v české měně

Je určen pro podnikatele a malé firmy, veřejný sektor a neziskový sektor. Je vedený pouze v české měně a slouží výhradně pro podnikatelskou činnost.

Mezinárodní platební karty umožňují rovněž bezkontaktní platby možnost bezhotovostního placení za zboží a služby v síti obchodů akceptujících platební karty. Je možnost využití telefonu nebo počítače (GSM banking) pro pohodlné ovládání účtu 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Možnost sjednání kontokorentního úvěru k běžnému účtu.

Je možno zmocnit k nakládání s prostředky na účtu další osoby. Vklady na běžných účtech jsou ze zákona pojištěny.

Podmínky založení:

Je nutné prokázat právní subjektivitu a totožnost. Uzavřít písemnou smlouvu mezi majitelem účtu a bankou. Na účet je nutné složit základní vklad ve výši 1000 CZ.