+420 608 310 953
ItalianChinese (Traditional)FrenchGermanGreekRussian
Menu ikona Menu

Pojištění cizinců

Zdravotní pojištění pro cizince je nezbytnou součástí získání víza do ČR

Ze zákona je zdravotní pojištění povinné pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty cizinců ze zemí mimo Evropskou unii v České republice, kteří nejsou účastníky veřejného zdravotního pojištění z titulu svého zaměstnání či podnikání na území České republiky.


Při podání žádosti o dlouhodobé vízum za účelem studia je třeba předložit české komplexní zdravotní pojištění s pojistným krytím 1.500.000,- Kč nebo 60.000,- eur.

Potřebujete: Komplexní zdravotní pojištění cizinců se přijímá ve zdravotnických zařízeních České republiky a je vhodné pro prodloužení dlouhodobého povolení k pobytu cizinců na území České republiky (povolení k pobytu).


Pro vyřízení krátkodobého víza do České republiky na základě turistického zájezdu nebo pozvání od české právnické či fyzické osoby stačí českému zastupitelství předložit základní úrazové pojištění s pojistným krytím 1.000.000,- Kč nebo 40.000,- eur.

Potřebujete: Úrazové pojištění cizinců se přijímá ve zdravotnických zařízeních České republiky a je vhodné pro vyřízení víza do České republiky na základě pozvání české fyzické či právnické osoby.

 

 


Více o cenových nabídkách

 

Pro objednání pojištění nebo více informací nás prosím kontaktujte.


Kontaktní formulář

 

Doporučujeme:

Komplexní zdravotní pojištění cizinců od Pojišťovny ERGO a VZP.