+420 608 310 953
ItalianChinese (Traditional)FrenchGermanGreekRussian
Menu ikona Menu

Bankovní služby

Nabízíme pomoc s orientací v bankovních službách a s výběrem produktu.

Služby banky vám pomohou snadno vyřešit potřeby vašeho finančního života. Nejsou nezbytné, ale usnadní vám život ve společnosti.

Banky nabízejí velké množství bankovních služeb a pro cizince není snadně se v nich vyznat.


Zaujali jsme Vás a máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás.

Kontaktní formulář

 

Osobní účet korunový

Je určen pro soukromé osoby. Je vedený pouze v české měně.

Výhodou tohoto účtu je: nepřetržitý přístup k penězům, dostatečný počet nejčastěji využívaných transakcí většinou zdarma, embosované platební karty pro majitele účtu i partnera, pro pohodlné zajištění plné šíře finančních potřeb rodiny nebo pro aktivní klienty, kteří se nechtějí omezovat, možnost připlatit si Rodinný balíček s rozšířeným počtem transakcí,možnost vydání Kreditní karty a povoleného přečerpání účtu, přehled o veškerém dění na účtu prostřednictvím e-mailu nebo SMS zpráv, internet banking odkudkoliv.

Podmínky založení:

Založit si je můžete, jste-li starší 18 let. Předložit zpravidla stačí jeden doklad: cestovní doklad (příp. další doklady podle požadavku)


Běžný účet v cizí měně

Je určen pro soukromé osoby, podnikatele a firmy. Slouží pro rychlý a spolehlivý platební styk v tuzemsku i v zahraničí.

Klient může mít vedeno více běžných devizových účtů v různých i stejných měnách jako jsou: EUR, USD, CHF, GBP, CAD, DKK, JPY, SEK).

Výhodou tohoto účtu je možnost zmocnění dalších osob k nakládání s prostředky na účtu k realizace hotovostních a bezhotovostních plateb v libovolné měně uvedené v kurzovním lístku. Účet můžete ovládat prostřednictvím internet bankingu odkudkoliv.

Podmínky založení:

Účet si mohou založit cizí státní příslušníci nebo občané České republiky starší 18 let, kteří musí prokázat totožnosti majitele účtu a disponujících osob. Právnické osoby musí prokázat právní subjektivitu a totožnost osob oprávněných jednat jejich jménem. Je nutné uzavřít písemnou smlouvu mezi majitelem účtu a bankou, vytvořit podpisový vzor klienta a disponujících osob. Na účet je nutné složit základní vklad ve výši 1000 CZ.