+420 608 310 953
ItalianChinese (Traditional)FrenchGermanGreekRussian
Menu ikona Menu

Internet

V České republice jsou velmi dobré technologie rychlého připojení k internetu. Využít můžete veškeré běžné technické standardy připojení.

Wi-Fi
Bezdrátové připojení přes Wi-Fi je běžně využívané. S netbookem, notebookem či smartphonem se snadno připojíte bezdrátově přes Wi-Fi v restauracích, kavárnách, hotelích a na mnoha dalších místech.

Broadband, ADSL, pevné připojení
Rychlým pevným připojením disponují v ČR běžně firmy, domácnosti a prakticky všechny hotely.

Mobilní technologie
V ČR se můžete k internetu připojit i pomocí mobilních technologií. Signálem jsou pokryta zejména větší města, míra pokrytí se postupně zvyšuje. K dispozici jsou následující technologie: UMTS (3G, 4G), EDGE, GPRS, CDMA.

Řada internetových kaváren nabízí připojení k internetu za malý poplatek za každou započatou hodinu. Mnoho kaváren a restaurací a ubytovacích zařízení nabízí pro své klienty připojení k internetu zdarma. Bezplatně se můžete připojit na letišti Ruzyně a mnoha obchodních centrech. Připojení jsou k nalezení také ve veřejných knihovnách.

Vyhledávače v České republice jsou např. www.atlas.cz, www.seznam.cz, www.google.cz

Internet vám připojí v České republice nepřeberné množství společností globálních i lokálních. Připojení k internetu bývá i součástí připojení kabelové televize.