+420 608 310 953
ItalianChinese (Traditional)FrenchGermanGreekRussian
Menu ikona Menu

Top residence

Top residence patří jednoznačně k tomu nejlepšímu na českém trhu nemovitostí. Největší počet luxusních bytů a apartmánů naleznete samozřejmě především v Praze. Ale i mnoho větších a turisticky navštěvovaných měst nezůstává pozadu v tomto novém trendu posledních let.

Luxusní residence se nacházejí na žádáném a lukrativním místě a velmi s dobrou dostupností do centra města a s výbornou infrastrukturou. Jde především o historické secesní či barokní budovy, které prošly nákladnou rekonstrukcí a modernizací. Na trhu nalezneme i nově postavené bytové areály, které nabízejí nejmodernější trendy dnešní architektury.

Byty jsou stylově a vkusně zařízené, tak aby splňovali požadavky náročných klientů. Součástí rezidence je recepce, 24 hodinová ostraha, wi – fi internet, satelitní televize, parkování v podzemní garáži, úklid pokojů výměnu ložního prádla a ručníků. Residenční domy mají často své zahrady, saunu, fitness centrum, bazén.

Top residence nabízejí krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Cena je odvozena od velikosti apartmánu a jeho vybavení, lokality a délky pobytu