+420 608 310 953
ItalianChinese (Traditional)FrenchGermanGreekRussian
Menu ikona Menu

Obchodník

Naše široká nabídka služeb je určena pro firmy, podnikatele a obchodníky.

Pomůžeme vám s povolením nebo prodloužením dlouhodobého pobytu v České republice, získáním víz pro pobyt občanů ze zemí mimo Evropskou unii a všemi dalšími formalitami v souvislosti s pobytem.

Vyhledáme a zajistíme dlouhodobý i krátkodobý pronájem. V nabídce máme zařízené, částečně zařízené i nezařízené byty. Náročnější klientele můžeme nabídnout bydlení v nadstandardních rezidenčních domech s ostrahou v atraktivních lokalitách. Vyhledáváme pouze kvalitní nemovitosti s důrazem na potřeby klienta, rychle a profesionálně.

Nabízíme také právní pomoc advokáta při řešení osobních i firemních záležitostí.V případě, že budete potřebovat jakékoliv překlady a tlumočení na úřadech zajistíme kvalifikovanou a jazykově vybavenou osobu.

Překlady dokumentů ze všech světových jazyků, asistenci a tlumočení při návštěvě českých úřadů, škol, sdružení či firem, ověřování listin a dokumentů na úřadech, ministerstvech, sdruženích, asociacích

Během vašeho pobytu můžeme zajistit péči o vaši domácnost. Naši osvědčení a spolehliví pracovníci zajistí úklid, nákupy, žehlení, drobné opravy, ale i dopravu a montáž vámi zakoupeného zboží.

Pro objednání služby nebo více informací nás prosím kontaktujte

Kontaktní formulář