+420 608 310 953
ItalianChinese (Traditional)FrenchGermanGreekRussian
Menu ikona Menu

NH Olomouc Congress

  • MěstoOlomouc
  • UliceLegionářská 21
  • Kód nabídkySFF_0042
  • RestauraceAno
  • InternetAno
  • SalónkyAno
  • RelaxaceAno
  • ParkovištěAno
  • PrádelnaAno

Cena od:
1 000 Kč / přibližně 37 EUR
Kontaktní formulář
nebo
+420 608 310 953
info@sffczech.cz

Vychutnejte si pobyt v některém ze 137 moderně a pohodlně zařízených pokojů nebo apartmá, jejichž vybavení uspokojí všechny vaše potřeby. Protože hotel NH Olomouc Congress disponuje velkým počtem konferenčních místností a je propojen se sportovním centrem, představuje dokonalé místo pro jakýkoliv druh jednání nebo pro sportovní či incentivní akce.

Standard pokoj

Tyto vysoce moderní pokoje jsou stylově vymalované a komfortně vybavené moderním nábytkem a dřevěnou podlahou. Jsou plně klimatizované a vybavené bezdrátovým WiFi nebo kabelovým připojením na internet. Pokoj je vybaven příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, trezorem, minibarem a televizí. Každý pokoj má luxusně zařízenou koupelnu přístupnou z pokoje.

Superior

Tyto vysoce moderní a stylově zařízené pokoje jsou všechny umístěné v rozích hotelu a poskytují úžasný výhled na město a na kapli sv. Sarkandra. Jsou vybaveny minibarem a příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, televizí, doplňkovým bezdrátovým WiFi nebo kabelovým připojením na internet a trezorem. Každý pokoj má luxusně zařízenou koupelnu přístupnou z pokoje a vybavenou sprchou i koupací vanou.

Apartma Junior suite

Apartmá tvoří dva luxusně vyzdobené a plně zařízené pokoje, z nichž každý má svou televizi a koupelnu. Jsou plně klimatizované, vybavené trezorem, minibarem a potřebami k přípravě kávy nebo čaje a také dopľnujícím bezdrátovým nebo kabelovým připojením na internet. Apartmá je dokonalým řešením pro rodinnou návštěvu města. Junior suite je striktně nekuřácký apartmán.

Exekutivní patro

Exekutivní pokoje se nachází na nejvyšším patře hotelu a skýtají nejhezčí výhled do centra města nebo do klidné rekreační zóny. Ve společných prostorách je hostům po celou dobu pobytu k dispozici drobné občerstvení, káva a nealkoholické nápoje. Pokoje jsou vybaveny nadstandartním výběrem kosmetiky, župany a pantoflemi. Největší výhodou je pak volný vstup do fitness centra a vodní zóny v Omega sport centru, do kterého se hosté pohodlně dostanou spojovacím tunelem, který ústí přímo na recepci sportovního centra.